Dzień Dziecka w kowbojskim stylu

Dzień dziecka to wyjątkowa okazja, aby celebrować radość i dziecięce marzenia. W tym roku przygotowaliśmy się nietradycyjnie. Zaprosiliśmy dzieciaków do krainy kowbojów. To magiczne wydarzenie zaczęło się od powitania przez Szeryfa Panią Dyrektor Iwonę Marię Matwiejko. Następnie w kowbojski nastrój wprowadziła wszystkich polka kowbojka pięknie odtańczona przez wszystkich uczestników. Kolejno każda grupa miała do przejścia kowbojskie stacje zadaniowe. Były m.in. wyścigi na cudownej urody rumaku, strzał z łuku, łapanie konia na lasso, rzucanie do celu i wiele innych sportowych atrakcji. Wszystkie zadania gwarantowały doskonałą dawkę śmiechu i dobrej zabawy. Każdy kowboj był obdarowany gwiazdą szeryfa.

Wideo ze zdjęć:

Inf. Edyta Staniulioniene, zdjęcia Edyta Staniulioniene, Inga Rudzioniene