Święto Rodziny w grupie „Biedronki”

„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dla dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim okazja, aby spędzić czas tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmagań. W grupie „Biedronki” ten dzień był wyjątkowy, zebranych Rodziców serdecznie powitała Pani Dyrektor przedszkola, podkreślając rolę rodziny w wychowaniu dzieci i kształtowaniu nowego pokolenia. Niezadługo pojawił się duży, piękny z długimi uszami zajączek, jako niespodzianka dla dzieci, przygotowana przez rodziców. Niespodziewany gość pojawił się z walizką i wybierał z niej różne zadania dla Rodziców i dzieci do wykonania. Rodzice wykazali się odwagą, siłą, pomysłowością i szybkością. Pokonywali tor przeszkód, budowali wieże z kubków i talerzy papierowych, wyczarowywali życzenia na balonach, które zawiesiły na magicznym drzewku. Dzieci były ucharakteryzowane na różne postacie z bajek. Po tak wesołych zabawach każda rodzina została nagrodzona medalami.
Dzień ten dla wszystkich minął w miłej i rodzinnej atmosferze w radości, szczęściu i uśmiechu na twarzach naszych wspaniałych przedszkolaków.
Serdecznie dziękujemy Szanownym Rodzicom za udział i życzymy im Sto lat.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, miłą atmosferę oraz wspólną zabawę!
Info. Lilija Ceiko i foto Wiktorii Miskiełowicz